ffb Mgr Marcin Szczepanik - właściciel FIZJO FIT BODY.
Urodziłem się w 1980r. w Brzozowie.
Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego Wydziału Medycznego. Stopień magistra zdobyłem na WSZiA w Zamościu. Jestem także Dyplomowanym Masażystą (masażu klasycznego, leczniczego, centryfugalnego, izometrycznego, limfatycznego, masażu segmentarnego, Shantala)z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i dorosłymi. (Cały czas poszerzam wiedzę i umiejętności uczestnicząc w fachowych kursach. Moją pracę cechuje całościowe spojrzenie na pacjenta, a za cel stawiam sobie trwałe zwalczanie przyczyn i dolegliwości bólowych.

FIZJO FIT BODY powstało w 2014r. z myślą objęcia opieką rehabilitacyjną mieszkańców Powiatów SANOCKIEGO, LESKIEGO, BRZOZOWSKIEGO i okolic tych miast. Naszym celem było stworzenie jak najlepszych warunków do prowadzenia zabiegów fizjoterapeutycznych, dlatego postawiliśmy na rehabilitację mobilną czyli zabiegi w domu pacjenta/klienta. Stres, przemęczenie, siedzący tryb życia i nieodpowiednia dieta to główni sprawcy chorób cywilizacyjnych oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu ruchu, co z kolei prowokuje występowanie dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa, stawów, jest przyczyną gorszego samopoczucia i mniejszej efektywności działania. Nowoczesna fizjoterapia jest skutecznym narzędziem w walce z tego rodzaju problemami. Odpowiednio dobrana i poprowadzona rehabilitacja, to nie tylko proces leczenia, to zmiana stylu życia. Rehabilitację opieramy na nowoczesnych metodach terapii, dobierając zabiegi indywidualnie do potrzeb każdego z Państwa. Dbamy o komfort prowadzonej terapii, dlatego program rehabilitacji na każdym jej etapie jest szczegółowo omawiany z pacjentem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, zdając sobie sprawę z tego, że podstawą udanej terapii jest dobra komunikacja pomiędzy pacjentem a terapeutą. U nas nie są wymagane skierowania lekarskie.